0

SFP tranceiver Optokon-ZyXEL, 100Mbps, LX, Single mode, WDM: 1550nm TX/1310nm RX, 10km, only for ZyXEL MES/ES-3124F switches | S155-W55-LP-LX-DD

Kodas: S155-W55-LP-LX-DD
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

66,88 €

Kaina:  62,70 €

Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
Garantija 24mėn.Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 darbo dienas
Kiekis:

Likutis: 0

Garantija: 24 mėn

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 darbo dienas

Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

Pirkėjai kartu įsigijo

150,00 €
Į palyginimą
28,46 €
Į palyginimą
6,92 €
Į palyginimą
7,66 €
Į palyginimą
1,89 €
Į palyginimą