0
UAB „Kilobaitas" vienas iš ilgiausiai veikiančių kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklų Lietuvoje. Nuo 1998 metų, t.y. jau 24 metus „Kilobaitas" džiugina pirkėjus bene mažiausiomis kainomis, didžiuliu prekių asortimentu. Mes džiaugiamės, kad kažkam suteikėme galimybę mėgautis savo pirmuoju kompiuteriu. Yra ir tokių, kurie džiaugiasi per tą laiką pakeitę penkis, šešis ar septynis kompiuterius. Vėl grįžtantys žmonės – geriausias mūsų darbo įvertinimas! 

Vizija – tapti populiariausiu kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklu Lietuvoje. 

Misija – sukaupta patirtis leido optimizuoti turimą infrastruktūrą taip, kad minimaliausiais kaštais galėtume suteikti visapusiškai profesionalias paslaugas bene mažiausiomis rinkos kainomis. UAB „Kilobaitas" daugeliui asocijuojasi su maža kaina, individualia prieiga prie pageidaujamų poreikių ir patikimumu. 

Tikslai: 
Užtikrinti didžiausią stalinių ir nešiojamų kompiuterių asortimentą savo parduotuvėse. Stengtis užtikrinti mažiausias rinkos kainas. Kiekvieną klientą ir partnerį vertinti kaip individualius poreikius turintį subjektą. Kvalifikuotų darbuotojų pagalba suteikti visapusiškai profesionalų aptarnavimą nuo A iki Ž. 

Vertybės: 
Profesionalumas – mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti savo srities profesionalai, kurie nuolatos tobulina savo žinias gebėjimus ir įgūdžius įvairiuose seminaruose ir apmokymuose. Sąžiningumas – mes esame sąžiningi ir patikimi. To paties tikimės ir iš savo partnerių ir klientų. Lankstumas – mums nesvarbu ar planuojate pirkti pigią ar brangią prekę, pirmadienį ar sekmadienį, mokėsite grynais, kortele ar pavedimu, lyja ar sninga... mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti. Atvirumas – mes visuomet išklausome klientų ir partnerių pastabas ir pastebėjimus. Į juos atsižvelgiame ir tobulėjame. 

Bendrovė jau kurį laiką patenka tarp stipriausių Lietuvos įmonių ir jai suteikiamas EUROPEAN BUSINESS MASTERS A+++ klasės lyderės sertifikatas savo veiklos sektoriuje bei dydžio kategorijoje tarp Baltijos regiono įmonių.