0
     
Kaip rasti norimą prekę?


Galimi trys paieškos būdai:


1. Įvedus raktinį žodį paieškos laukelyje:
 


2. Prekės galite ieškoti ir pagrindiniame viršutiniame meniu:
 


3. Prekių kataloge kairėje pusėje:

 


Prekių vaizdavimas ir filtravimas

Prekių kataloge Jūs matysite daugybę prekių. Norint susiaurinti paiešką, Jums reikėtų pasinaudoti siūlomais filtrais. Filtre nuspaudžius mygtuką "ASUS", Jums bus vaizduojami tik "ASUS" monitoriai. Žemiau Jūs galėsite pasinaudoti ir kitais filtrais, tokiais kaip monitoriaus įstrižainė ir pan.Numatytasis prekių atvaizdavimo būdas yra "kvadratais", tačiau Jūs turite galimybę šį atvaizdavimo būdą pakeisti į atvaizdavimą eilutėmis, taip pat Jūs galėsite rūšiuoti prekes pagal pavadinimą ir kainą, pasirinkti kiek prekių rodyti viename puslapyje.Aš suradau reikiamą prekę, kaip man ją įsigyti?Įsidėkite prekę į krepšelį spausdami mygtuką Į KREPŠELĮ:


Viršutiniame dešiniajame kampe paspauskite krepšelio simbolį ir tuomet mygtuką PIRKTI:


Jeigu išsirinktos prekės Jums tinka, tuomet spauskite mygtuką TĘSTI:

Įrašykite savo kontaktinę informaciją (vardą, pavardę, el.paštą bei kontaktinį telefoną). Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą ir tuomet paspauskite mygtuką TĘSTI:

 Sekančiame lange Jums reikia pasirinkti pageidaujamą apmokėjimo būdą ir tuomet paspausti mygtuką TĘSTI: 


Paskutiniame lange matote visą savo užsakymo informaciją, jei pateikti duomenys teisingi, peržiūrėkite pirkimo taisykles ir spauskite mygtuką UŽSAKYTI:
Patvirtinus užsakymą, jis bus pradėtas vykdyti. El. paštu Jūs gausite užsakymo patvirtinimą. Šis laiškas yra automatinis.

.


 

 

 

Sumo