0
 
 • GRYNAISIAIS PINIGAIS

  Tai patogiausias atsiskaitymo būdas. Jums nereikės apmokėti iš anksto - galėsite tai padaryti apžiūrėjus ir įvertinus prekę. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o salone arba kurjeriui pristačius prekes.

 • KORTELE

  Mūsų salonuose ir užsakant prekes internetu su pristatymu per DPD arba Omniva galima atsiskaityti mokėjimo kortele (Visa, Mastercard).

 • ELEKTRONINE BANKININKYSTE

  Internetinėje parduotuvėje www.kilobaitas.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB "Luminor Bank“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.

 • BANKO PAVEDIMU

  Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį arba išankstinio apmokėjimo sąskaitos numerį, jeigu ją Jums atsiuntė ir suformavo mūsų vadybininkai.

  Sąskaitos rekvizitai:
  Gavėjas: UAB "Kilobaitas"
  A/S: LT277044060003228451
  Bankas: SEB banko Kauno filialas 70440
  Įmonės kodas: 135198984
  Mokėjimo paskirtis: mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti užsakymo numerį
 • IŠSIMOKĖTINAI

  Išsirinkite Jus dominančią prekę, įdėkite ją į krepšelį, užsiregistruokite bei pasirinkite mokėjimo būdą IŠSIMOKĖTINAI ir iškart būsite nukreipti į lizingo bendrovės puslapį, kuriame vos per keletą minučių galėsite sudaryti lizingo sutartį. Taip pat galite skambinti arba atvykti tiesiai į Jums patogiausią mūsų saloną ir viską atliksime už Jus, tik nepamirškite su savim pasiimti asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar leidimą nuolat gyventi Lietuvoje). Daugiau informacijos apie pirkimą išsimokėtinai ieškokite APIE ĮMONĘ skiltyje Pirkimas išsimokėtinai