0

Media konverteriai (Converters)

Internetinė kompiuterių parduotuvė


Grid  List 

NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  14,52 €

Kodas: S-85DLC05D

Kiekis: >5

TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SING. | MC111CS   
Akcija35%

Regular Price: 23,09 €

Special Price 14,99 €

Kodas: MC111CS

Kiekis: 1

NET SWITCH MODULE MINI GBIC/TL-SM311LS TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  17,77 €

Kodas: TL-SM311LS

Kiekis: 1

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111B-20 TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  17,77 €

Kodas: TL-FC111B-20

Kiekis: 2

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111A-20 TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  17,77 €

Kodas: TL-FC111A-20

Kiekis: 3

NET MEDIA CONVERTER 10KM/FX-SX/LX/LH MC220L TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  19,25 €

Kodas: MC220L

Kiekis: >5

NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321A TP-LINK   
Akcija1%
Kaina:  20,36 €

Kodas: TL-SM321A

Kiekis: 1

Ubiquiti | UF-MM-1G | SFP | Multi-Mode Fiber | Dual LC | 10/100/1000 Mbit/s | Wavelength 850 nm | Maximum transfer distance 550 m | (2-Pack) | 0 to +70C | UACC-OM-MM-1G-D-2   
Akcija2%

Kodas: UACC-OM-MM-1G-...

Kiekis: >5

NET MODULE 1GBE RJ45 SFP/S-RJ01 MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  25,71 €

Kodas: S-RJ01

Kiekis: >5

NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC112CS TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  25,93 €

Kodas: MC112CS

Kiekis: 2

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC311A-20 TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  26,05 €

Kodas: TL-FC311A-20

Kiekis: 1

TP-LINK TL-SM5220-1M 1 Meter 10G SFP+ Direct Attach Cable | TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  26,41 €

Kodas: SM5220-1M

Kiekis: 3

TP-LINK | 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter | MC100CM | 10/100Base-TX | 100Base-FX   
Akcija0%
Kaina:  27,74 €

Kodas: MC100CM

Kiekis: >5

NET MEDIA CONVERTER 15KM/FX-LX/LH MC210CS TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  29,93 €

Kodas: MC210CS

Kiekis: >5

NET TRANSCEIVER SFP/S-55DLC80D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  30,67 €

Kodas: S-55DLC80D

Kiekis: >5

NET MEDIA CONVERTER 0.5KM/FX-SX MC200CM TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  31,23 €

Kodas: MC200CM

Kiekis: 3

I/O CONVERTER FIBER/RBFTC11 MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  33,13 €

Kodas: RBFTC11

Kiekis: >5

Dell Networking Cable, SFP28 to SFP28, 25GbE,2 Meter | Dell | 470-ACFB   
Akcija0%
Kaina:  40,97 €

Kodas: 470-ACFB

Kiekis: 1

Ubiquiti | Optical Module Multi-Mode 2-PACK | UACC-OM-MM-10G-D-2 | Multi-Mode Fiber | 2 x LC SFP+ Connectors | Mbit/s | Wavelength 850 nm | Maximum transfer distance 300 m   
Akcija4%

Kodas: UACC-OM-MM-10G...

Kiekis: >5

NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL | E10GSFPSR903239   
Akcija0%
Kaina:  52,73 €

Kodas: E10GSFPSR90323...

Kiekis: 2

Dell | Networking, Transceiver, 1000BASE-T 407-BBEL Plug-in module | SFP   
Akcija0%
Kaina:  53,13 €

Kodas: 407-BBEL

Kiekis: >5

NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10 MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  55,22 €

Kodas: S+RJ10

Kiekis: >5

NET MODULE 100GBE QSFP28/XQ+CM0000-XS+ MIKROTIK   
New
Akcija0%
Kaina:  55,22 €

Kodas: XQ+CM0000-XS+

Kiekis: >5

NET TRANSCEIVER SFP/S-4554LC80D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  76,08 €

Kodas: S-4554LC80D

Kiekis: >5

Ubiquiti UF-SM-10G U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack | Ubiquiti | UACC-OM-SM-10G-D-2   
Akcija1%
Kaina:  93,84 €

Kodas: UACC-OM-SM-10G...

Kiekis: >5

NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  122,69 €

Kodas: XS+31LC10D

Kiekis: >5

NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+2733LC15D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  299,37 €

Kodas: XS+2733LC15D

Kiekis: 1


Grid  List 

Kaina
  • 14,52 299,37
Perkamiausi

Special Price Kaina: 38,89 €

Special Price Kaina: 11,62 €