0

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje
 • NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE

  Pristatysime per 1-3 d.d.(jei prekę turime sandėlyje), užsakymui pasiekus saloną gausite informacinį pranešimą el.paštu ir (arba) telefonu.

 • PRISTATYMAS JŪSŲ NURODYTU ADRESU VISOJE LIETUVOJE

  Pristatysime per 2-4 d.d.(jei prekę turime sandėlyje). Kai siunta bus išsiųsta gausite informacinį pranešimą el.paštu, siuntos atvežimo dieną kurjeris informuos apie tikslesnį siuntos pristatymo laiką. Pristatymo kaina tik 4 eur (+1 eur, jei pasirenkama mokėti kortele arba grynais kurjeriui (C.O.D. paslauga), o pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 30 eur mokestis).

 • PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ

  Pristatysime per 2-4 d.d.(jei prekę turime sandėlyje). Kai siunta bus išsiųsta gausite informacinį pranešimą el.paštu, o siuntai pasiekus paštomatą - sms žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Net 300 paštomatų visoje Lietuvoje, artimiausią galite rasti čia

  Pristatymo kaina 3 eur. (+1,5 eur, jei pasirenkama mokėti kortele)
 • PREKIŲ UŽNEŠIMO PASLAUGA

  Iki Jūsų namų durų pristatomos tik tos prekės, kurių svoris yra iki 30 kg. Jei prekė yra sunkesnė ir pageidaujate ją gauti iki pat savo namų durų - susisiekite su mumis dėl prekės užnešimo paslaugos. Ši paslauga teikiama tik Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus gyventojams.

 • PAPILDOMA INFORMACIJA

  Visada patikrinkite ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų ar kitų trūkumų ir tik tada priimkite siuntą.