0
 
 • NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE
  Pristatysime per 1-5 d.d. (jei prekę turime sandėlyje), užsakymui pasiekus saloną gausite informacinį pranešima el. paštu ir (arba) telefonu.
 • PRISTATYMAS JŪSŲ NURODYTU ADRESU VISOJE LIETUVOJE
  Pristatysime per 2-6 d.d. (jei prekę turime sandėlyje). Kai siunta bus išsiųsta gausite informacinį pranešimą el. paštu, siuntos atežimo dieną kurjeris informuos apie tikslesnį siuntos pristatymo laiką. Pristatymo kaina tik 4 EUR (+1 EUR, jei pasirenkama mokėti kortele arba grynais kurjeriui (C.O.D paslauga), o pristatymui į Kuršių Nerija taikomas papildomas 30 EUR mokestis).
 • PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ
  Pristatysime per 2-6 d.d. (jei prekę turime sandėlyje). Kai siunta bus išsiųsta gausite informacinį pranešimą el. paštu, o siuntai pasiekus paštomatą - SMS žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Pristatymo kaina 4 EUR
 • PRISTATYMAS Į DPD PAŠTOMATĄ
  Pristatysime per 2-6 d.d. (jei prekę turime sandėlyje). Kai siunta bus išsiųsta gausite informacinį pranešimą el. paštu, o siuntai pasiekus paštomatą - SMS žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Pristatymo kaina 4 EUR
 • PREKIŲ UŽNEŠIMO PASLAUGA
  Iki Jūsų namų durų pristatomos tik tos prekės, kurių svoris yra iki 30 kg. Jei prekė yra sunkesnė ir pageidaujate ją gauti iki pat savo namų durų - susisiekite su mumis dėl prekės užnešimo paslaugos. Ši paslauga teikiama tik Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus gyventojams.
 • PAPILDOMA INFORMACIJA
  Visada patikrinkite ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų ar kitų trūkumų ir tik tada priimkite siuntą.