0

SFP10G-LR/10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector | SFP10G-LR-ZZ0101F

Kodas: SFP10G-LR-ZZ0101F
(0/5, įvertino 0)

Kaina:  329,91 €

Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
Garantija 60mėn.Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 darbo dienas
Kiekis:

Likutis: 0

Garantija: 60 mėn

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 darbo dienas

Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

Pirkėjai kartu įsigijo

150,00 €
Į palyginimą
15,75 €
Į palyginimą
Į palyginimą
35,47 €
Į palyginimą

SFP10G-LR/10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector | SFP10G-LR-ZZ0101F tai prekė esanti Tinklo šakotuvai (Hub, Switch) kategorijoje.