0

RoHS-6 Compliant 10Gb/s 10km Single Mode Datacom SFP+ Transceiver | FTLX1471D3BCL

Kodas: FTLX1471D3BCL
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

Kaina:  434,11 €

Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 0-2 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 0-2 d.d.
Kiekis:

Likutis: 0

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 0-2 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 0-2 d.d.

Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

RoHS-6 Compliant 10Gb/s 10km Single Mode Datacom SFP+ Transceiver | FTLX1471D3BCL tai prekė esanti Tinklo šakotuvai (Hub, Switch) kategorijoje.