0

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class | SFP-10G-SR-S=

Kodas: SFP-10G-SR-S=
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

Kaina:  193,43 €

Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 0-2 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 0-2 d.d.
Kiekis:

Likutis: 4

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 0-2 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 0-2 d.d.

Accessory Type 10GBASE-SR 850nm MMF
Technology
  • Wavelength: 850 nm
  • Cable distance: 26, 33, 66, 82 ,300, 400 m
  • Cable type: MMF
  • Compatibility -
    Interface -
    Package Contents -
    System Requirements -
    Color Beige
    Width 13.4 mm
    Depth 56.5 mm
    Height 8.5 mm
    Net Weight 0.035 Kg
    Gross Weight 0.035 kg
    Warranty -
    Manufacturer Datasheet https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html
    Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
    Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

    10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class | SFP-10G-SR-S= tai prekė esanti Tinklo šakotuvai (Hub, Switch) kategorijoje.