0

HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver | J4859D?/LT

Kodas: J4859D?/LT
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

154,52 €

Kaina:  115,90 €

Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
Garantija 36mėn.Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 darbo dienas
Kiekis:

Likutis: 2

Garantija: 36 mėn

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 darbo dienas

Accessory Type -
Technology -
Compatibility -
Interface -
Package Contents -
System Requirements -
Color -
Width -
Depth -
Height -
Net Weight 0.042 kg
Gross Weight 0.050 kg
Warranty Lifetime
Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

Pirkėjai kartu įsigijo

135,00 €
Į palyginimą
Į palyginimą
39,99 €
Į palyginimą

Regular Price: 14,99 €

Special Price 12,99 €

Į palyginimą

Regular Price: 29,57 €

Special Price 19,99 €

Į palyginimą
Į palyginimą

HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver | J4859D?/LT tai prekė esanti Tinklo įrangos priedai kategorijoje.