0

Media konverteriai

Internetinė kompiuterių parduotuvė


Grid  List 

Dell AC power cable (AC power cord) Dell 06GDYJ, CEE 7/7 (SCHUKO) connector to IEC C5 (3-pin, cloverleaf, Mickey Mouse) connector, 0.9m   
Akcija0%

Kodas: 06GDYJ

Kiekis: >5

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111B-20 TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  15,68 €

Kodas: TL-FC111B-20

Kiekis: 1

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111A-20 TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  15,68 €

Kodas: TL-FC111A-20

Kiekis: 3

Digitus Mini SFP Module DN-81000-02  Multimode, Cisco-compatible LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m   
Akcija5%

Kodas: DN-81000-02

Kiekis: >5

Digitus Mini SFP Module DN-81000-04 Multimode, HPE-compatible LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m   
Akcija5%

Kodas: DN-81000-04

Kiekis: >5

D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port   
Akcija27%
Kaina:  17,86 €

Kodas: DMC-G01LC

Kiekis: >5

NET SWITCH MODULE MINI GBIC/TL-SM311LS TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  18,13 €

Kodas: TL-SM311LS

Kiekis: 5

Digitus Mini SFP Module DN-81000 50-62.5/125 μm MMF (Multi-Mode Fiber), Multimode LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m   
Akcija5%

Kodas: DN-81000

Kiekis: >5

Digitus Mini SFP Module DN-81001 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber), Singlemode LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m   
Akcija5%

Kodas: DN-81001

Kiekis: >5

D-Link DEM-431XT-DD SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, 0 to +85C   
Akcija9%

Kodas: DEM-431XT-DD

Kiekis: 1

NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321A TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  20,57 €

Kodas: TL-SM321A

Kiekis: 5

Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C   
Akcija2%

Kodas: UF-MM-1G

Kiekis: >5

Digitus DAC Cable DN-81221 1 m   
Akcija5%
Kaina:  21,67 €

Kodas: DN-81221

Kiekis: >5

NET TRANSCEIVER SFP/S-31DLC20D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  22,64 €

Kodas: S-31DLC20D

Kiekis: >5

TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SING. | MC111CS | Akcija išpardavimas   
Akcija34%

Regular Price: 34,99 €

Special Price 23,09 €

Kodas: MC111CS

Kiekis: 3

Digitus DAC Cable DN-81222 2 m   
Akcija5%
Kaina:  23,34 €

Kodas: DN-81222

Kiekis: 5

NET MEDIA CONVERTER 20KM/FX-TX MC112CS TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  24,02 €

Kodas: MC112CS

Kiekis: 5

NET MODULE 1GBE RJ45 SFP/S-RJ01 MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  26,07 €

Kodas: S-RJ01

Kiekis: >5

TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR LC Duplex, 10240 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, 0–70 °C   
Akcija0%

Kodas: TL-SM5110-LR

Kiekis: 1

Digitus DAC Cable DN-81223 3 m   
Akcija5%
Kaina:  27,07 €

Kodas: DN-81223

Kiekis: >5

Digitus Mini SFP+ Module DN-81200 Multimode DDM LC Duplex Connector, 10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m   
Akcija5%

Kodas: DN-81200

Kiekis: >5

NET MEDIA CONVERTER 15KM/FX-LX/LH MC210CS TP-LINK   
Akcija0%
Kaina:  28,64 €

Kodas: MC210CS

Kiekis: >5

NET TRANSCEIVER SFP/S-55DLC80D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  29,67 €

Kodas: S-55DLC80D

Kiekis: >5

Digitus DAC Cable DN-81224 5 m   
Akcija4%
Kaina:  30,77 €

Kodas: DN-81224

Kiekis: 3

INTELLINET Gigabit Ethernet Mini-GBIC | 545006   
Akcija0%
Kaina:  33,97 €

Kodas: 545006

Kiekis: 3

Digitus DAC Cable DN-81307 1 m   
Akcija10%
Kaina:  34,48 €

Kodas: DN-81307

Kiekis: >5

Digitus DAC Cable DN-81309 3 m   
Akcija5%
Kaina:  48,01 €

Kodas: DN-81309

Kiekis: 5

MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C   
Akcija0%

Kodas: S+85DLC03D

Kiekis: >5

NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10 MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  58,07 €

Kodas: S+RJ10

Kiekis: 4

NET TRANSCEIVER SFP/S-4554LC80D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  75,44 €

Kodas: S-4554LC80D

Kiekis: >5

Ubiquiti UF‑GP‑C+ SFP module | UF-GP-C+   
Akcija0%
Kaina:  81,31 €

Kodas: UF-GP-C+

Kiekis: >5

Ubiquiti UF-SM-10G-S U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair reducere 25%   
Akcija17%
Kaina:  125,78 €

Kodas: UF-SM-10G-S

Kiekis: 1

DLINK SFP+ Direct Attach Stacking Cable | DEM-CB100S   
Akcija0%
Kaina:  147,14 €

Kodas: DEM-CB100S

Kiekis: 5


Grid  List 

Kaina
  • 5,26 147,14