0

Qoltec

Internetinė kompiuterių parduotuvė


Grid  List 

Telefono dėklas Qoltec Case for Huawei P20 Pro | TPU | Anti Shock | 51552   
Akcija62%

Regular Price: 5,19 €

Special Price 1,99 €

Kodas: 51552

Kiekis: 1

QOLTEC 51630 Qoltec Thermal paste 1.42 W/m-K 0.5g White   
Akcija4%
Kaina:  2,42 €

Kodas: 51630

Kiekis: >5

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode   
Akcija4%
Kaina:  2,71 €

Kodas: 54133

Kiekis: >5

Qoltec Premium tempered glass screen protector for Sony XPERIA Z5 | 51171   
Akcija40%

Regular Price: 4,99 €

Special Price 2,99 €

Kodas: 51171

Kiekis: 1

QOLTEC 53061 Aušinimo ventiliatoriaus adapteris Molex / 3 kontaktu 0.18 m   
Akcija0%
Kaina:  3,19 €

Kodas: 53061

Kiekis: 2

QOLTEC 50404 Qoltec Cable USB OTG 2.0 A female Micro USB B male 0.2m   
Akcija0%
Kaina:  3,44 €

Kodas: 50404

Kiekis: 5

QOLTEC 51651 Qoltec Thermal paste 4.63W/m-K 0,5g grey   
Akcija1%
Kaina:  3,70 €

Kodas: 51651

Kiekis: 5

QOLTEC 52199 Zippers Qoltec 3.6 200 100szt nylon UV White   
Akcija1%
Kaina:  3,70 €

Kodas: 52199

Kiekis: >5

QOLTEC 51631 Qoltec Thermal paste 1.42 W/m-K 1g White   
Akcija1%
Kaina:  3,82 €

Kodas: 51631

Kiekis: >5

QOLTEC 53989 Qoltec Power cable SATA M 15 pin / PCI-E 6pin   15cm   
Akcija1%
Kaina:  3,82 €

Kodas: 53989

Kiekis: 3

QOLTEC 52344 USB 2.0 cable type C male USB 2.0 type C male 1.4m White   
Akcija1%
Kaina:  3,88 €

Kodas: 52344

Kiekis: >5

QOLTEC 52343 USB 2.0 cable type C male USB 2.0 type C male 1.4m Black   
Akcija1%
Kaina:  3,88 €

Kodas: 52343

Kiekis: >5

QOLTEC 52198 Zippers Qoltec 3.6 200 100szt nylon UV Black   
Akcija0%
Kaina:  3,96 €

Kodas: 52198

Kiekis: >5

QOLTEC 52195 Zippers Qoltec 2.5 200 100szt nylon UV White   
Akcija1%
Kaina:  3,97 €

Kodas: 52195

Kiekis: 5

QOLTEC 51384 Qoltec Premium case for Xiaomi Redmi 4X
  
Akcija34%

Regular Price: 5,99 €

Special Price 3,97 €

Kodas: 51384

Kiekis: 1

QOLTEC 51640 Qoltec Thermal paste 3.05 W/m-K 1g gold   
Akcija1%
Kaina:  4,10 €

Kodas: 51640

Kiekis: 2

QOLTEC 50487 Qoltec Cable USB 3.1 type C male USB 2.0 A male 1m   
Akcija1%
Kaina:  4,10 €

Kodas: 50487

Kiekis: 5

QOLTEC 52194 Zippers Qoltec 2.5 200 100szt nylon UV Black   
Akcija1%
Kaina:  4,11 €

Kodas: 52194

Kiekis: >5

QOLTEC Cable Patchcord UTP CAT5E 1.8m | 52318   
Akcija1%
Kaina:  4,11 €

Kodas: 52318

Kiekis: 3

QOLTEC 52342 USB 2.0 cable type C male USB 2.0 type C male 0.5m Black   
Akcija1%
Kaina:  4,16 €

Kodas: 52342

Kiekis: >5

QOLTEC 50547 Qoltec AC power cable   2pin   S0Z/ST2  1,4m   
Akcija1%
Kaina:  4,26 €

Kodas: 50547

Kiekis: >5

QOLTEC 51635 Qoltec Thermal paste 2.5 W/m-K 1g grey   
Akcija0%
Kaina:  4,40 €

Kodas: 51635

Kiekis: >5

QOLTEC 51646 Qoltec Thermal paste 3.17 W/m-K 0,5g silver   
Akcija0%
Kaina:  4,40 €

Kodas: 51646

Kiekis: 4

QOLTEC 50488 Qoltec Cable USB 3.1 type C male USB 2.0 A male 1.2m   
Akcija1%
Kaina:  4,54 €

Kodas: 50488

Kiekis: >5

QOLTEC 52345 USB 2.0 cable type C male USB 2.0 type C male 2m Black   
Akcija2%
Kaina:  4,54 €

Kodas: 52345

Kiekis: >5

QOLTEC 52346 USB 2.0 cable type C male USB 2.0 type C male 2m White   
Akcija2%
Kaina:  4,54 €

Kodas: 52346

Kiekis: 3

QOLTEC 52196 Zippers Qoltec 3.6 150 100szt nylon UV Black   
Akcija1%
Kaina:  4,60 €

Kodas: 52196

Kiekis: >5

QOLTEC 54291 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC Singlemode 9/125 G652D Simplex 3m   
Akcija0%
Kaina:  4,61 €

Kodas: 54291

Kiekis: 2

QOLTEC 54332 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 2m   
Akcija0%
Kaina:  4,61 €

Kodas: 54332

Kiekis: 4

QOLTEC Cable USB type C male USB 2.0 A male 1m | 50495   
Akcija1%
Kaina:  4,65 €

Kodas: 50495

Kiekis: >5

QOLTEC 50360 Cable Patchcord UTP CAT5 10m   
Akcija1%
Kaina:  5,12 €

Kodas: 50360

Kiekis: >5

QOLTEC 51650 Qoltec Thermal paste 4.63W/m-K 1g grey   
Akcija1%
Kaina:  5,37 €

Kodas: 51650

Kiekis: 4

QOLTEC 50496 Qoltec Cable USB 3.1 Type C Male USB 2.0 A Male 0.25m   
Akcija1%
Kaina:  5,37 €

Kodas: 50496

Kiekis: 2