0

MikroTik

Internetinė kompiuterių parduotuvė


Grid  List 

Antena MIKROTIK ACSWIM Mikrotik ACSWIM 2.4-5.8G | "kbs"   
Akcija0%
Kaina:  9,49 €

Kodas: ACSWIM

Kiekis: 1

MikroTik U.fl - SMA female pigtail for LTE cards ACSMAUFL   
Akcija21%
Kaina:  12,70 €

Kodas: ACSMAUFL

Kiekis: 2

MikroTik 24v 1.2A power supply with straight plug SAW30-240-1200GA   
Akcija0%
Kaina:  13,22 €

Kodas: SAW30-240-1200...

Kiekis: >5

MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C   
Akcija0%

Kodas: S-85DLC05D

Kiekis: >5

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C   
Akcija0%

Kodas: S-31DLC20D

Kiekis: >5

MikroTik hAP Lite Classic RB941-2nD 802.11n, 10/100 Mbit/s, Antenna type Internal, 1xUSB   
Akcija0%
Kaina:  25,42 €

Kodas: RB941-2nD

Kiekis: >5

MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C   
Akcija0%
Kaina:  27,31 €

Kodas: S-RJ01

Kiekis: >5

MIKROTIK RB931-2nD hAP mini 2.4GHz 3x RJ45 100Mb/s Access point   
Akcija1%
Kaina:  27,40 €

Kodas: RB931-2ND

Kiekis: >5

MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 1 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s   
Akcija0%

Kodas: XS+DA0001

Kiekis: >5

MikroTik 48v 2A 96W power supply with plug | 48V2A96W   
Akcija0%
Kaina:  35,84 €

Kodas: 48V2A96W

Kiekis: >5

MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s   
Akcija0%

Kodas: XS+DA0003

Kiekis: >5

MikroTik LoRa Omni Antenna Kit 6.5 dBi 824-960 MHz with SMA Female connector MikroTik | 868_Omni_antenna   
Akcija0%

Kodas: 868_Omni_anten...

Kiekis: >5

MikroTik 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, 802.11n, Wi-Fi data rate (max) 300 Mbit/s, RouterOS (Level 4) | PL7411-2nD   
Akcija0%

Kodas: PL7411-2nD

Kiekis: >5

MIKROTIK RBwAP2nD-BE wAP BE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point   
Akcija1%
Kaina:  51,48 €

Kodas: RBWAP2ND-BE

Kiekis: >5

MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C   
Akcija0%

Kodas: S+85DLC03D

Kiekis: >5

MikroTik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite 802.11ac, 2.4/5.0, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, PoE in/out   
Akcija0%

Kodas: RB952Ui-5ac2nD

Kiekis: >5

MikroTik Access Point RB952Ui-5ac2nD-TC  802.11ac, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type Internal, 2.4/5 GHz, Data transfer rate (max) 0.867 Gbit/s   
Akcija0%

Kodas: RB952Ui-5ac2nD...

Kiekis: >5

MIKROTIK RBwAP2nD Wall AP 1xLAN 2.4GHz 802.11b/g/n PoE 802.3at - white   
Akcija1%
Kaina:  54,03 €

Kodas: RBWAP2ND

Kiekis: 3

MikroTik RB951UI-2HnD Access Point 802.11n, 2.4, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, PoE in/out   
Akcija0%

Kodas: RB951UI-2HnD

Kiekis: >5

MIKROTIK Router WiFi 2.4GHz 1x RJ45 1000Mb/s | RB911G-5HPND   
Akcija1%
Kaina:  63,08 €

Kodas: RB911G-5HPND

Kiekis: 4

MikroTik Pair of SFP modules S-3553LC20D (S-35LC20D 1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm + S-53LC20D 1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)   
Akcija0%

Kodas: S-3553LC20D

Kiekis: >5

MikroTik Access Point hAP AC2 RBD52G-5HacD2HnD-TC  802.11ac, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type Internal, 2.4/5 GHz   
Akcija2%

Kodas: RBD52G-5HacD2H...

Kiekis: >5

MikroTik Access Point RB951G-2HND  802.11n, 867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, Antenna type Internal   
Akcija0%

Kodas: RB951G-2HnD

Kiekis: >5

MIKROTIK RBLHG-2nD LHG 2 CPE 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s 18dBi Antenna   
Akcija1%
Kaina:  76,40 €

Kodas: RBLHG-2ND

Kiekis: 1

MikroTik Wireless Router HAP AC3 802.11ac, 300+867  Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type 2xExternal, 1 × USB-A, 1 x PoE-out 1G | RBD53iG-5HacD2HnD   
Akcija0%

Kodas: RBD53iG-5HacD2...

Kiekis: >5

MIKROTIK RBOmniTIKU-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO   
Akcija1%
Kaina:  102,95 €

Kodas: RBOMNITIKU-5HN...

Kiekis: 1

MIKROTIK wAP 60G integrated 60GHz wireless unit RBwAPG-60ad 1x RJ45 1000Mb/s   
Akcija1%
Kaina:  117,94 €

Kodas: RBWAPG-60AD

Kiekis: >5

MIKROTIK RB2011iL-IN Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s   
Akcija1%
Kaina:  118,74 €

Kodas: RB2011IL-IN

Kiekis: >5

MikroTik Router RB2011UIAS-2HND-IN 802.11n, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, Antenna type External, 1xUSB   
Akcija0%

Kodas: RB2011UiAS-2Hn...

Kiekis: >5

MIKROTIK RBOmniTikG-5HacD OmniTIK 5 ac 5GHz 802.11a/n/ac Outdoor AP 7.5dBi 5GHz omni antennas   
Akcija1%
Kaina:  126,19 €

Kodas: RBOMNITIKG-5HA...

Kiekis: 1

MIKROTIK RB2011UiAS-IN Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB LCD   
Akcija1%
Kaina:  137,77 €

Kodas: RB2011UIAS-IN

Kiekis: 2

MikroTik LtAP mini LTE kit 802.11n, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Mesh Support No, MU-MiMO No, 2G/3G/4G, GPS module | RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE   
Akcija0%

Kodas: RB912R-2nD-LTm...

Kiekis: >5