0

MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C

Kodas: S+85DLC03D
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

Kaina:  53,09 €

Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Garantija 12mėn.Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.
Kiekis:

Likutis: >5

Garantija: 12 mėn

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.

Auto MDI/MDI-X No
Cable type Multi-mode
Combined (paper) 0g
Connector type Dual LC
Connector(s) LC
Data transfer rate 10/100/1000/10000Mbit/s
Data transfer rate (max) 10000Mbit/s
Embeeded battery No
Fiber optic connector LC
Form factor SFP+
Gross depth (mm) 14mm
Gross depth master carton 290mm
Gross height (mm) 14mm
Gross height master carton 32mm
Gross weight 0.02kg
Gross width (mm) 60mm
Gross width master carton 185mm
Interface type SFP+
Maximum operating distance 300m
Maximum transfer distance 300m
Media type Multi-Mode Fiber
Net weight 0.008kg
Net weight master carton 0.4kg
Number of products included 1pc(s)
Operating temperature -40 to +70C
Packing quantity 20pc(s)
Paper/Pasteboard 9g
Plastic (No PET) 3g
Producer product name S+85DLC03D
Tare weight (kg) 0.012kg
Tare weight master carton 0.017kg
Type SFP+ module
Volume (m3) 0.00001176m³
Warranty 12month(s)
Wavelength 850nm
WEE classification CL109:6:2017-04-01
WEEE tax Yes
Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

Pirkėjai kartu įsigijo

0,90 €
Į palyginimą
125,00 €
Į palyginimą
11,23 €
Į palyginimą
27,33 €
Į palyginimą
12,83 €
Į palyginimą