0

Media konverteriai (Converters)

Internetinė kompiuterių parduotuvė


Grid  List 

Dell AC adapter cable 08859D Dell   
Akcija0%
Kaina:  0,24 €

Kodas: 08859D

Kiekis: >5

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C   
Akcija50%

Kodas: DEM-211

Kiekis: 4

Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 Meter - Kit   
Akcija96%
Kaina:  6,96 €

Kodas: 470-13550

Kiekis: 1

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321A-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)   
Akcija2%
Kaina:  11,51 €

Kodas: TL-SM321A-2

Kiekis: 1

TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter TL-FC111B-20 1 x SC Fiber Port, 10/100 Mbps RJ45 Port   
Akcija2%
Kaina:  12,47 €

Kodas: TL-FC111B-20

Kiekis: 5

MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C   
Akcija1%

Kodas: S-85DLC05D

Kiekis: >5

TP-LINK Gigabit Ethernet Media Converter MC220L Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)   
Akcija6%

Kodas: MC220L

Kiekis: 1

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C   
Akcija0%

Kodas: UF-RJ45-1G

Kiekis: >5

D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m   
Akcija4%

Kodas: DEM-330R/DD

Kiekis: >5

TP-LINK 1000 Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321A-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)   
Akcija2%
Kaina:  16,71 €

Kodas: TL-SM321A

Kiekis: 1

Ubiquiti UDC-1 SFP+, Copper, Direct Attach Cable, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 1 m, 0 to +70C   
Akcija1%

Kodas: UDC-1

Kiekis: >5

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)   
Akcija2%

Kodas: TL-FC311A-2

Kiekis: 5

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)   
Akcija2%

Kodas: TL-FC311B-2

Kiekis: 5

UBIQUITI UF-MM-1G Ubiquiti UF-MM-1G 1.25   
Akcija0%
Kaina:  17,83 €

Kodas: UF-MM-1G

Kiekis: >5

MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C   
Akcija1%

Kodas: S-31DLC20D

Kiekis: >5

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-20 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)   
Akcija1%

Kodas: TL-FC311B-20

Kiekis: 2

D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70   
Akcija8%

Kodas: DEM-330T/10KM

Kiekis: 3

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC311A-20 TP-LINK   
Akcija6%
Kaina:  22,33 €

Kodas: TL-FC311A-20

Kiekis: 1

MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C   
Akcija0%
Kaina:  23,23 €

Kodas: S-RJ01

Kiekis: >5

UBIQUITI UF-SM-1G-S Ubiquiti UF-SM-1G-S   
Akcija0%
Kaina:  24,37 €

Kodas: UF-SM-1G-S

Kiekis: >5

INTELLINET Gigabit SFP Mini-GBIC   
Akcija0%
Kaina:  24,72 €

Kodas: 545013

Kiekis: 3

TP-LINK 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SINGLE   
Akcija0%
Kaina:  28,41 €

Kodas: MC210CS

Kiekis: 1

NET TRANSCEIVER SFP/S-55DLC80D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  29,55 €

Kodas: S-55DLC80D

Kiekis: >5

NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA   
Akcija40%
Kaina:  38,88 €

Kodas: PFT3960

Kiekis: 1

NET TRANSCEIVER QSFP+/Q+85MP01D MIKROTIK   
Akcija0%
Kaina:  39,19 €

Kodas: Q+85MP01D

Kiekis: >5

Ubiquiti UF-MM-10G SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, (2-Pack), 0 to +70C   
Akcija0%

Kodas: UF-MM-10G

Kiekis: >5