0

Dell SFP LC MM | 407-10933

Kodas: 407-10933
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

Kaina:  20,66 €

Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.
Kiekis:

Likutis: 0

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.

Other DELL Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelenght, 550m Reach - Kit
Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

Dell SFP LC MM | 407-10933 tai prekė esanti Media konverteriai (Converters) kategorijoje.