0

D-Link DEM-431XT-DD SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, 0 to +85C

Kodas: DEM-431XT-DD
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

22,43 €

Kaina:  16,02 €

Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Garantija 24mėn.Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.
Kiekis:

Likutis: 1

Garantija: 24 mėn

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 4,00€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.

Connector type Dual LC
Data transfer rate 10/100/1000/10000Mbit/s
Embeeded battery No
Form factor SFP+
Gross depth (mm) 14mm
Gross height (mm) 150mm
Gross weight 0.017kg
Gross width (mm) 65mm
Maximum transfer distance 300m
Media type Multi-Mode Fiber
Net weight 0.013kg
Operating temperature 0 to +85C
Packing quantity 1.00pc(s)
Plastic (No PET) 4g
Producer product name DEM-431XT-DD
Tare weight (kg) 0.004kg
Volume (m3) 0.0001365m³
Warranty 24month(s)
Wavelength 850nm
WEE classification CL109:6:2017-04-01
WEEE tax Yes
Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

Pirkėjai kartu įsigijo

0,29 €
Į palyginimą
125,00 €
Į palyginimą
7,73 €
Į palyginimą
38,31 €
Į palyginimą
11,23 €
Į palyginimą
12,80 €
Į palyginimą
29,51 €
Į palyginimą

D-Link DEM-431XT-DD SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, 0 to +85C tai prekė esanti Media konverteriai (Converters) kategorijoje.