0

D-LINK DEM-331T/20KM, 1000BASE-LX Single-mode 20KM WDM SFP Tranceiver, support 3.3V power, LC connector (10 pcs bundle), Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm D-Link | DEM-331T/20KM/10/B2

Kodas: DEM-331T/20KM/10/B2
(0/5, įvertino 0)
(0 vertinimų) | Įvertinti

Kaina:  419,83 €

Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.
Kiekis:

Likutis: 0

Pasirinktas prekių kiekis didesnis už likutį. Į krepšelį bus pridėtas turimas kiekis
Klausk apie prekę
Gaukite į namus už 3,90€ *
Pristatysime per 2-4 d.d.
Atsiimkite nemokamai.
Paruošime per 2-4 d.d.

Vartotojų atsiliepimai Palikti atsiliepimą
Palikti atsiliepimą gali tik registruoti vartotojai

D-LINK DEM-331T/20KM, 1000BASE-LX Single-mode 20KM WDM SFP Tranceiver, support 3.3V power, LC connector (10 pcs bundle), Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm D-Link | DEM-331T/20KM/10/B2 tai prekė esanti Media konverteriai (Converters) kategorijoje.