Intel 11-os kartos procesoriai jau čiaEvoliucinis šuolis su 11-os kartos Intel® Core procesoriais

 Remiantis nauja branduolių ir grafikos architektūra, 11-os kartos Intel® Core mobilūs ir stacionarių kompiuterių procesoriai sukurti taip, kad leistų atlikti daugiau, greičiau ir lengviau.

 Bet kokias užduotis atlikite greičiau su 11-os kartos Intel® Core™ procesoriais

 11-os kartos „Intel® Core ™ procesoriai iš naujo brėžia Intel® nešiojamų ir stalinių kompiuterių našumo ribas. Nauja branduolių ir grafikos architektūra, dirbtiniu intelektu pagrįstas našumas, geriausias klasėje belaidis ir laidinis ryšys bei pažangios derinimo funkcijos visiems Jūsų tikslams ir siekiams.

 25 vatų 11-os kartos Intel® Core ™ U serijos mobilūs procesoriai su Intel® Iris® Xe grafika  suteikia atskiros grafinės plokštės lygio našumą bei kartu su Intel® Wi-Fi 6 - ribas peržengiančiu plonų ir lengvų nešiojamų kompiuterių našumu kasdieniniuose darbuose. Didesnės galios 35 vatų 11-os kartos Intel® Core ™ H serijos mobilūs procesoriai pristato iki šiol nematytą galią ultraportabiliuose žaidimų ir kūrėjų kompiuteriuose.

 

11-os kartos Intel® Core ™ S serijos stalinių kompiuterių procesoriai užtikrina didesnį našumą kasdieniniams vartotojams, žaidimų gerbėjams ir aukščiausių poreikių kūrėjams. Intel® Deep Learning Boost, iki 3200 DDR4, 20 procesoriaus PCIe 4.0 linijų, integruota USB 3.2 20G, patobulinta Intel® Xe architektūra pagrįsta UHD grafika bei geresnės derinimo ir praplėtimo galimybės  žymiai padidina spartą ir kontrolę. Aukščiausio lygio spartinimas elitiniams žaidėjams ir sudėtingiems kūrėjų projektams teikiamas atrakintuose 11-os kartos Intel® Core ™ stalinių kompiuterių procesorių modeliuose.

 

Verslui sukurti 11-os kartos Intel® Core ™ vPro® procesoriai siūlo visus 11-osios kartos našumą ir šiuolaikinį nuotolinį IT valdymą. Tiesiog tai ko reikia darbui iš bet kurio pasaulio taško.

 

Pasirinkite iš daugybės 11-os kartos Intel® Core ™ procesorių modelių optimizuotų skirtingiems žaidimų, kūrimo, verslo ir kasdienio naudojimo lygiams. Jūsų nešiojamas arba stalinis kompiuteris gali daugiau su Intel® 11-a karta.

 

Pagrindinės 11-os kartos Intel® procesorių savybės

 

l  Nauja inovatyvi architektūra

l  Revoliucinė Intel® Xe grafika

l  Dirbtiniu intelektu paremtas našumas

l  Spartesni, dar patikimesni ryšiai

l  Aukštesnio lygio spartinimas

l  Sukurtas verslo sprendimams