Kilobaitas
Kaunas | Vilnius | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys
Kalba:  LT Valiuta: 
Jūs turite 0 prekės (-ių) jūsų krepšelyje
 
 
 
 
Krepšelis
Krepšelyje prekių nėra
Mano sąskaita

Prisijungti

Vartotojo vardas (el. paštas):
 
Slaptažodis:


 
 
 
Prekių palyginimas
Nepasirinkta
Verslas
Šiandienos verslas neįsivaizduojamas be šiuolaikinių IT technologijų, kurios padeda sėkmingai plėtoti ir efektyviai valdyti įmonės veiklą, siekiant kuo didesnio pelningumo ir konkurencingumo. Mes iškėlėme sau tikslą, kuris padės vartotojui pasirinkti produktą, atitinkantį jo poreikius, o taip pat esame pasiruošę pasiūlyti pirkėjui geriausią kokybės ir kainos santykį. Esant poreikiui, galime atlikti diegimo, instaliacijos ir konfigūravimo darbus jūsų įmonėje. Patarsime ir padėsime įsigyti programinę įrangą, kompiuterius, serverius, spausdintuvus ir kt. įrangą jūsų ofisui. Mūsų užduotis rasti ir pasiūlyti pačius optimaliausius sprendimus Lietuvos verslo bendrovėms ir valstybiniam sektoriui.
 
Teikiamos paslaugos:
1. Tinklo diegimas, konfigūravimas.
2. Serverių konfigūravimas ir priežiūra.
3. Kompiuterių priežiūra.
4. IT įrangos tiekimas.
5. Konsultavimas IT įrangos klausimais.
 
Kontaktai:

Vilnius Nemenčinės plentas 4C, LT-10109
jurijus@kilobaitas.lt
Mob.: +37063011110;
evaldas.k@kilobaitas.lt
Mob.: +37061533650;

Kaunas Savanorių pr. 213, LT-50182
mantas.u@kilobaitas.lt
Tel.: (8 37) 328817;
Pagalba vartotojui
Lenovo nuolaidos!Acer nuolaidos!Asus nuolaidos!Dell nuolaidos!HP nuolaidos!Samsung nuolaidos!WD nuolaidos!MSI nuolaidos!LG nuolaidos!Kingston nuolaidos!Razer nuolaidos!

© Copyright 1998-2017 UAB „Kilobaitas“, visos teisės saugomos Prekiniai ženklai yra registruoti ir saugomi pagal LR įstatymus.
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos