Kilobaitas
Kaunas | Vilnius | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys
Kalba:  LT Valiuta: 
Jūs turite 0 prekės (-ių) jūsų krepšelyje
 
 
 
 
Krepšelis
Krepšelyje prekių nėra
Mano sąskaita

Prisijungti

Vartotojo vardas (el. paštas):
 
Slaptažodis:


 
 
 
Prekių palyginimas
Nepasirinkta
Prekyba išsimokėtinai

DABAR PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI YRA LABAI PAPRASTA !!! 

Išsirinkite Jus dominančią prekę, įdėkite ją į krepšelį, užsiregistruokite bei pasirinkite mokėjimo būdą "E-SBlizingas" arba "Mokilizingas" ir iškart būsite nukreipti į lizingo bendrovės puslapį, kuriame vos per keletą minučių galėsite sudaryti lizingo sutartį. Taip pat galite skambinti mums arba atvykti tiesiai į Jums patogiausią mūsų saloną ir viską atliksime už Jus, tik nepamirškite su savim pasiimti asmens dokumentą (tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Pagrindinės lizingo sutarties sudarymo sąlygos:

      1. Minimali finansuojama suma – 50 € ;

      2. Avansas – nuo 0% prekės vertės;

      3. Sutarties mokestis priklauso nuo pradinės įmokos;
      4. Minimalus darbo stažas 4 mėnesiai.

Pirkti išsimokėtinai internetu galite naudojantis SB lizingo ir Mokilizingo paslaugomis.

 


 

PAPILDOMA INFORMACIJA:


Dokumentai, reikalingi lizingo sutarčiai sudaryti:


Dirbantiesiems: LR pasas arba asmens tapatybės kortelė. Minimalus pradirbtas laikotarpis 4 mėn.
Pensininkams ir invalidams (II ir III grupės): LR pasas arba asmens tapatybės kortelė, pensininko/ invalido pažymėjimas.

IĮ savininkams: LR pasas arba asmens tapatybės kortelė, įmonės įregistravimo pažymėjimas, įmonės einamųjų metų ir praėjusių kalendorinių metų pajamų deklaracijos.

Dirbantiems pagal verslo liudijimą: LR pasas arba asmens tapatybės kortelė, socialinio draudimo pažymėjimas, verslo liudijimas, pajamų deklaracija, trumpas veiklos aprašymas.

Ūkininkams: LR pasas arba asmens tapatybės kortelė, ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimas, PVM mokėtojo pažymėjimas (jei toks yra), PVM deklaracija (jei pildoma), žemės nuosavybę liudijantys dokumentai, trumpas veiklos aprašymas.

 

KB!

Pagalba vartotojui
Lenovo akcijaHP akcija!Asus akcija!Dell akcija!Samsung akcija!Acer akcija!WD akcija!MSI akcija!LG akcija!Kingston akcija!Razer akcija!Image Map

© Copyright 1998-2017 UAB „Kilobaitas“, visos teisės saugomos Prekiniai ženklai yra registruoti ir saugomi pagal LR įstatymus.
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos