Kilobaitas
Kaunas | Vilnius | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys
Kalba:  LT Valiuta: 
Jūs turite 0 prekės (-ių) jūsų krepšelyje
 
 
 
 
Krepšelis
Krepšelyje prekių nėra
Mano sąskaita

Prisijungti

Vartotojo vardas (el. paštas):
 
Slaptažodis:


 
 
 
Prekių palyginimas
Nepasirinkta

Pradinis puslapis » Kabeliai ir adapteriai » Įvairūs

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m
Prekės kodas : 54007

e-Kaina

4,26  Nurodytos internetinės kainos, galiojančios atliekant užsakymą internetu.

Parduotuvėse nurodytos kainos gali nežymiai skirtis.

e-Kainos ir kiekiai kasdien atnaujinami.

Apie neatitikimus prašome pranešti web@kilobaitas.lt

palyginti

Pristatymas : 1-4 darbo dienos

(Placiau apie pristatyma)

 
Gamintojas Qoltec
Produkto klasė Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis)
Ilgis 200 cm
Kabelių instaliacijos tipas SingleMode G652D
Kištuko 1 tipas SC/APC
Kištuko 2 tipas SC/APC
Maksimalus perdavimo greitis Netaikoma
Papildoma informacija: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - SC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: >60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of f Duplex
Spalva Geltona

Pagalba vartotojui
Lenovo akcijaHP akcija!Asus akcija!Dell akcija!Samsung akcija!Acer akcija!WD akcija!MSI akcija!LG akcija!Kingston akcija!Razer akcija!Image Map


Panašios prekės
© Copyright 1998-2017 UAB „Kilobaitas“, visos teisės saugomos Prekiniai ženklai yra registruoti ir saugomi pagal LR įstatymus.
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos