Kilobaitas
Kaunas | Vilnius | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys
Kalba:  LT Valiuta: 
Jūs turite 0 prekės (-ių) jūsų krepšelyje
 
 
 
 
Krepšelis
Krepšelyje prekių nėra
Mano sąskaita

Prisijungti

Vartotojo vardas (el. paštas):
 
Slaptažodis:


 
 
 
Prekių palyginimas
Nepasirinkta
Apie mus
UAB „Kilobaitas" vienas iš ilgiausiai veikiančių kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklų Lietuvoje. Nuo 1998 metų, t.y. jau 20 metų „Kilobaitas" džiugina pirkėjus bene mažiausiomis kainomis, didžiuliu prekių asortimentu. Mes džiaugiamės, kad kažkam suteikėme galimybę mėgautis savo pirmuoju kompiuteriu. Yra ir tokių, kurie džiaugiasi per tą laiką pakeitę penkis, šešis ar septynis kompiuterius. Vėl grįžtantys žmonės – geriausias mūsų darbo įvertinimas!

Vizija – tapti populiariausiu kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklu Lietuvoje.

Misija – sukaupta patirtis leido optimizuoti turimą infrastruktūrą taip, kad minimaliausiais kaštais galėtume suteikti visapusiškai profesionalias paslaugas bene mažiausiomis rinkos kainomis. UAB „Kilobaitas" daugeliui asocijuojasi su maža kaina, individualia prieiga prie pageidaujamų poreikių ir patikimumu.

Tikslai:
Užtikrinti didžiausią stalinių ir nešiojamų kompiuterių asortimentą savo parduotuvėse. Stengtis užtikrinti mažiausias rinkos kainas. Kiekvieną klientą ir partnerį vertinti kaip individualius poreikius turintį subjektą. Kvalifikuotų darbuotojų pagalba suteikti visapusiškai profesionalų aptarnavimą nuo A iki Ž.

Vertybės:
Profesionalumas – mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti savo srities profesionalai, kurie nuolatos tobulina savo žinias gebėjimus ir įgūdžius įvairiuose seminaruose ir apmokymuose. Sąžiningumas – mes esame sąžiningi ir patikimi. To paties tikimės ir iš savo partnerių ir klientų. Lankstumas – mums nesvarbu ar planuojate pirkti pigią ar brangią prekę, pirmadienį ar sekmadienį, mokėsite grynais, kortele ar pavedimu, lyja ar sninga... mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti. Atvirumas – mes visuomet išklausome klientų ir partnerių pastabas ir pastebėjimus. Į juos atsižvelgiame ir tobulėjame.

Bendrovė kiekvienais metais (pradedant nuo 2012 metų) patenka tarp stipriausių Lietuvos įmonių.

ĮMONĖS REKVIZITAI:


UAB „Kilobaitas”
Įmonės kodas 135198984
PVM mokėtojo kodas LT351989811
Buveinė Savanorių pr. 213-8, Kaunas
SEB banko Kauno filialas 70440
A.S. LT27 7044 0600 0322 8451

 


 


 

Pagalba vartotojui
Lenovo nuolaidos!Acer nuolaidos!Asus nuolaidos!Dell nuolaidos!HP nuolaidos!Samsung nuolaidos!WD nuolaidos!MSI nuolaidos!LG nuolaidos!Kingston nuolaidos!Razer nuolaidos!

© Copyright 1998-2017 UAB „Kilobaitas“, visos teisės saugomos Prekiniai ženklai yra registruoti ir saugomi pagal LR įstatymus.
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos